Invullen rollen t.b.v. Offshore4Sure project
Stichting World Class Maintenance
Stichting WCM ontwikkelt en begeleidt Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. Eén van de open innovatie projecten betreft Offshore4Sure (O4S); een project gericht op het versnellen van de regionale energietransitie en het stimuleren van duurzame blauwe economie door de demonstraties van vijf offshore hernieuwbare energie innovaties in een samenwerking tussen Vlaamse en Nederlandse technologieontwikkelaars, dienstverleners en kennisinstellingen. Om het O4S project goed te kunnen uitvoeren heeft WCM behoefte aan inhoudelijke en project management ondersteuning. Het gaat daarbij om twee rollen, te weten: - Projectmanager / WCM senior expert - Werkpakketleider / WCM expert De inzet van de projectmanager / WCM senior expert is gemiddeld 6 uur per week. Over de gehele looptijd incl. optie tot verlenging is dat +/- 660 uur tot een maximumbedrag van €72.600,- . Voor de werkpakketleider / WCM expert is de gemiddelde inzet 16 uur per week. Over de gehele looptijd incl. optie tot verlenging is dat +/- 1880 uur tot een maximumbedrag van €206.800,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2024-04-18. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2024-03-08.
Wie? Wat?- • Recruteringsdiensten › Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
| Datum | Document |
|---|---|
| 2024-03-08 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Invullen rollen t.b.v. Offshore4Sure project
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Voor alle partijen kunnen offertes worden ingediend ✅
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1: Projectmanager / WCM senior expert
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Overig Zeeland 🏙️
Duur
Startdatum: 2024-05-15 📅
Einddatum: 2026-09-30 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): GU2a: Uitwerking kwalificaties
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): GU2b: Interview
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs ✅
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2: Werkpakketleider / WCM expert
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2024-04-18 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2024-04-18 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2024-04-18 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2024-03-27 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Lijst en korte beschrijving van aandoeningen: E1 Diversen: Zie hoofdstuk 3 van de inschrijfleidraad.
Technische en professionele bekwaamheid
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria: E2 Diversen: Zie hoofdstuk van de inschrijfleidraad.
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond: Louter nationale uitsluitingsgronden
Beschrijving van de uitsluitingsgronden:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting World Class Maintenance
Nationaal registratienummer:
870164676
Postadres: Boschstraat 35
Postcode: 4811GB
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Aschwin Popelier
E-mail: aprocurement@ziggo.nl 📧
Telefoon: +31 612253589 📞
URL: http://www.worldclassmaintenance.com 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/328699 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/328699 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2024/S 051-150141 (2024-03-08)
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel