240141GDD Dordtpas
Gemeente Dordrecht
De opdracht betreft de implementatie en uitvoering van de Dordtpas regeling. Zie de aanbestedingsleidraad inclusief bijlagen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-02-10. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2024-11-16.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- โข Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
- โข Zuid-Holland โบ Groot-Rijnmond
- โข Zuid-Holland โบ Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2024-11-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-12 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2024-11-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 240141GDD Dordtpas
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeente Dordrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-01-01 ๐
Einddatum: 2027-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie aanbestedingsleidraad
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 85
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet 2012
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-02-10 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-02-10 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-02-10 12:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-01-10 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dordrecht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Spuiboulevard 300
Postcode: 3311GR
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sander Clement
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl ๐ง
Telefoon: +31 621260703 ๐
URL: http://www.dordrecht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/357658 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/357658 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie aanbestedingsleidraad
Bron: OJS 2024/S 225-703699 (2024-11-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 240141GDD Dordtpas
Referentienummer:
240141GDD
Korte beschrijving:
De opdracht betreft de implementatie en uitvoering van de Dordtpas regeling. Zie de aanbestedingsleidraad inclusief bijlagen.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht betreft de implementatie en uitvoering van de Dordtpas. Zie de aanbestedingsleidraad inclusief bijlagen.
Aanvullende producten/diensten: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeente Dordrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-01-01 ๐
Einddatum: 2027-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie aanbestedingsleidraad
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 85
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet 2012
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-02-10 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-02-10 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-02-10 12:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-01-10 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dordrecht
Nationaal registratienummer:
111720547
Postadres: Spuiboulevard 300
Postcode: 3311GR
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sander Clement
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl ๐ง
Telefoon: +31 621260703 ๐
URL: http://www.dordrecht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/357658 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/357658 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie aanbestedingsleidraad
Bron: OJS 2024/S 225-703699 (2024-11-16)
Award Aankondiging (2026-08-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 423000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-01-01 ๐
Titel: P1 240141GDD Dordtpas
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: BS&F Holding B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Grote Voort 5
Postcode: 8041AM
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niek Wezenberg
E-mail: niek.wezenberg@bsenf.nl ๐ง
Telefoon: +31 610597993 ๐
URL: https://www.bsenf.nl/ ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Bron: OJS 2026/S 155-561796 (2026-08-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 423000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-01-01 ๐
Titel: P1 240141GDD Dordtpas
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: BS&F Holding B.V.
Nationaal registratienummer:
72048026
Postadres: Grote Voort 5
Postcode: 8041AM
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niek Wezenberg
E-mail: niek.wezenberg@bsenf.nl ๐ง
Telefoon: +31 610597993 ๐
URL: https://www.bsenf.nl/ ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Bron: OJS 2026/S 155-561796 (2026-08-12)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (5)
- Internetdiensten (5)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)