Schoonmaak

Stichting R.K. Scholengemeenschap Sancta Maria

De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het schoonmaken van de locatie van Lyceum Sancta Maria, op basis van het opgestelde werkprogramma, waarin reguliere schoonmaak is opgenomen. Er is ook een ruimtestaat opgesteld waaruit de vereisten blijken.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2023-03-17. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2023-01-27.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2023-01-27 Aankondiging van een opdracht
2023-05-10 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2023-01-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaken van scholen
Korte beschrijving:
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het schoonmaken van de locatie van Lyceum Sancta Maria, op basis van het opgestelde werkprogramma, waarin reguliere schoonmaak is opgenomen. Er is ook een ruimtestaat opgesteld waaruit de vereisten blijken.
Toon meer
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Schoonmaken van scholen ๐Ÿ“ฆ
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Agglomeratie Haarlem ๐Ÿ™๏ธ

Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving

Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Type aanbestedende dienst: Publiekrechtelijke instelling
Naam aanbestedende dienst: Stichting R.K. Scholengemeenschap Sancta Maria
Postadres: Van Limburg Stirumstraat 4
Postcode: 2012MN
Poststad: Haarlem
Contact
Internetadres: http://www.sanctamaria.nl ๐ŸŒ
E-mail: post@inkoopmeesters.nl ๐Ÿ“ง
URL van de documenten: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/286939/details ๐ŸŒ
URL voor deelname: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/286939/details ๐ŸŒ

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2023-01-27 ๐Ÿ“…
Indieningstermijn: 2023-03-17 ๐Ÿ“…
Publicatiedatum: 2023-02-01 ๐Ÿ“…
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2023/S 023-066985
PB-S nummer: 23

Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
De omvang van de opdracht is af te leiden uit het aantal vierkante meters (ca. 10.000 m2) schoon te maken oppervlakte. Deze staat beschreven in de ruimtestaat en het werkprogramma bij deze aanbesteding.
Duur: 96 maanden
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Haarlem

Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen:
- Verplichte uitsluitingsgronden,
- Faillissement of Surseance van betaling
Technische en professionele bekwaamheid: - Kerncompetenties

Procedure
Rechtsgrondslag: 32014L0024
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 23:59
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Geldigheidsduur van de inschrijving: 3 maanden
Datum opening inschrijvingen: 2023-03-18 ๐Ÿ“…
Tijdstip van opening inschrijvingen: 00:05
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs (weging): 30

Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 565210953
Contact
Contactpunt: Inkoop Meesters
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/286939/details ๐ŸŒ

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Haarlem
Poststad: Haarlem
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: kanton.rb-nho.haarlem@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Internetadres: http://www.rechtspraak.nl ๐ŸŒ
Bron: OJS 2023/S 023-066985 (2023-01-27)
Award Aankondiging (2023-05-10)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de aanbesteding: 1305753.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging

Procedure
Type bod: Niet van toepassing

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2023-05-10 ๐Ÿ“…
Publicatiedatum: 2023-05-15 ๐Ÿ“…
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2023/S 093-285556
Verwijst naar aankondiging: 2023/S 023-066985
PB-S nummer: 93

Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2023-04-28 ๐Ÿ“…
Naam: Schoonmaakbedrijf De Spiegel-Haarlem B.V.
Nationaal registratienummer: 34032034
Postadres: Hendrik Figeeweg 17
Poststad: Haarlem
Postcode: 2031BJ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Telefoon: +31 235283801 ๐Ÿ“ž
E-mail: info@despiegelhaarlem.nl ๐Ÿ“ง
Internetadres: http://www.despiegelhaarlem.nl ๐ŸŒ
Totale waarde van de aanbesteding: 1305753.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Bron: OJS 2023/S 093-285556 (2023-05-10)