Raamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
Rijksvastgoedbedrijf
Het Rijksvastgoedbedrijf heeft behoefte om een raamovereenkomst af te sluiten waaronder projectmatige werkzaamheden met een geraamde opdrachtwaarde tussen de € 150.000,- en € 2.000.000,- exclusief BTW in opdracht kunnen worden gegeven. Onderhavige aanbesteding heeft betrekking op vastgoed van Defensie en ander vastgoed van het Rijk. De raamovereenkomst is opgedeeld in eenentwintig percelen. Het Rijksvastgoedbedrijf zal per perceel met één partij een raamovereenkomst afsluiten. De scope van de raamovereenkomst bestaat in hoofdzaak uit werkzaamheden, waarbij de bouwkundige- of installatietechnische toestand van een bestaand gebouw in stand wordt gehouden of wordt verbeterd danwel de functionaliteit van het gebouw kan worden aangepast ter ondersteuning van de bedrijfsvoering en het gebruikersonderhoud. Zie paragraaf 2.2. van de aanbestedingsleidraad 'Raamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland'.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2023-10-18. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2023-10-04.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2023-10-04 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Award Aankondiging |
| 2026-08-24 | Award Aankondiging |
| 2026-08-26 | Award Aankondiging |
| 2026-08-27 | Award Aankondiging |
| 2026-08-31 | Award Aankondiging |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
| 2026-09-02 | Award Aankondiging |
| 2026-09-03 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
Referentienummer:
18509
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Voor alle partijen kunnen offertes worden ingediend ✅
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1: Regio Noord perceel Friesland
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Meerdere locaties in Nederland
Land: Nederland 🇳🇱
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging raamovereenkomst.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit en flexibiliteit ten aanzien van de dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2: Regio Noord perceel Groningen
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3: Regio Noord perceel Drenthe
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
4
Titel: Perceel 4: Regio Noord perceel Overijssel
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
5️⃣
Interne identificatiecode:
5
Titel: Perceel 5: Regio Oost perceel Gelderland Noord en Apeldoorn
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0005
6️⃣
Interne identificatiecode:
6
Titel: Perceel 6: Regio Oost perceel Gelderland West en Flevoland
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0006
7️⃣
Interne identificatiecode:
7
Titel: Perceel 7: Regio Oost perceel Gelderland Oost
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0007
8️⃣
Interne identificatiecode:
8
Titel: Perceel 8: Regio Oost perceel Gelderland Zuid
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0008
9️⃣
Interne identificatiecode:
9
Titel: Perceel 9: Regio Noordwest perceel Den Helder en Texel
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interne identificatiecode:
10
Titel: Perceel 10 Regio Noordwest perceel Noord Holland Zuid
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Interne identificatiecode:
11
Titel: Perceel 11 Regio Noordwest perceel Amersfoort en Soest
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Interne identificatiecode:
12
Titel: Perceel 12 Regio Noordwest perceel Utrecht overig
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Interne identificatiecode:
13
Titel: Perceel 13 Regio Zuidwest perceel Zeeland en Zuid Holland Zuid
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Interne identificatiecode:
14
Titel: Perceel 14 Regio Zuidwest perceel Rotterdam regio
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Interne identificatiecode:
15
Titel: Perceel 15 Regio Zuidwest perceel Zuid Holland Noord
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Interne identificatiecode:
16
Titel: Perceel 16 Regio Zuidwest perceel Den Haag regio
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Interne identificatiecode:
17
Titel: Perceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Interne identificatiecode:
18
Titel: Perceel 18 Regio Zuid perceel Midden Brabant
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Interne identificatiecode:
19
Titel: Perceel 19 Regio Zuid perceel Noordoost Brabant
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Interne identificatiecode:
20
Titel: Perceel 20 Regio Zuid perceel Zuidoost Brabant
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Interne identificatiecode:
21
Titel: Perceel 21 Regio Zuid perceel Limburg
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0021
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2023-10-18 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2023-10-18 09:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2023-10-18 09:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Lijst en korte beschrijving van aandoeningen:
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria:
Uitsluitingsgrond: Louter nationale uitsluitingsgronden
Beschrijving van de uitsluitingsgronden:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijksvastgoedbedrijf
Nationaal registratienummer:
552550970
Postadres: Korte Voorhout 7
Postcode: 2511 CW
Poststad: Den Haag
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: P.C. Benders
E-mail: postbus.rvb.aanbesteden@rijksoverheid.nl 📧
Telefoon: +31 655239702 📞
URL: http://www.rijksvastgoedbedrijf.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/312114/details 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/312114/details 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 459287-2023
Bron: OJS 2023/S 192-599919 (2023-10-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving: Perceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
Beschrijving
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Gunning van het contract
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2023-12-22 📅
P17 Perceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 20 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 24 000 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
17
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: J.P. van Eesteren B.V.
Nationaal registratienummer:
54206669
Postadres: Hanzeweg 16
Postcode: 2803 MC
Poststad: Gouda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info@jpvaneesteren.nl 📧
Telefoon: +31 888230100 📞
URL: http://www.jpvaneesteren.nl 🌏
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
Gunning van het contract
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 24 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 28 000 000 EUR 💰
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving: Perceel 18 Regio Zuid perceel Midden Brabant
Gunning van het contract
Titel: P18 Perceel 18 Regio Zuid perceel Midden Brabant
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 25 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 30 000 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
18
Naam en adres van de contractant
Naam: Hurks bouw
Nationaal registratienummer:
14632724
Postadres: Pastoor Petersstraat 3
Postcode: 5612 WB
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
E-mail: tenderned@hurks.nl 📧
Telefoon: +31 402626200 📞
URL: http://www.hurks.nl 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
Gunning van het contract
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 30 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 35 000 000 EUR 💰
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving: Perceel 20 Regio Zuid perceel Zuidoost Brabant
Gunning van het contract
Titel: P20 Perceel 20 Regio Zuid perceel Zuidoost Brabant
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 25 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 30 000 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
20
Naam en adres van de contractant
Naam: Borrenbergs Bouwbedrijf bv
Nationaal registratienummer:
17075501
Postadres: Dorpstraat 104
Postcode: 5575 ae
Poststad: Luyksgestel
Contactpunt: Dave Borrenbergs
E-mail: info@borrenbergsbouwbedrijf.nl 📧
Telefoon: +31 497541478 📞
Fax: +31 497542038 📠
URL: http://www.borrenbergsbouwbedrijf.nl 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
Gunning van het contract
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 30 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 35 000 000 EUR 💰
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving: Perceel 21 Regio Zuid perceel Limburg
Gunning van het contract
Titel: P21 Perceel 21 Regio Zuid perceel Limburg
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 20 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 24 000 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
21
Naam en adres van de contractant
Naam: PHB Elst B.V.
Nationaal registratienummer:
60387319
Postadres: Kolk 5
Postcode: 6662WE
Poststad: Elst
E-mail: mhg@phbelst.nl 📧
Telefoon: +31 481365111 📞
Fax: +31 481365115 📠
URL: http://www.phbdecombi.nl 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
Gunning van het contract
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 24 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 28 000 000 EUR 💰
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe waarde
Tekst:
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)