Parkeerbeheer en geldstromen
Gemeente Vlaardingen
Dit Aanbestedingsdocument heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het parkeerbeheer en met één opdrachtnemer voor de geldstromen binnen de gemeente Vlaardingen. Het is mogelijk dat één opdrachtnemer voor beide percelen inschrijft.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2021-05-12. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2021-03-31.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2021-03-31 | Aankondiging van een opdracht |
| 2021-04-29 | Aanvullende inlichtingen |
| 2022-01-07 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2021-03-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Diensten voor stortplaats
Referentienummer: BI.2020.593
Korte beschrijving:
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands 🗣️
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Diensten voor stortplaats 📦
Aanvullende CPV-code: Diensten voor stortplaats 📦
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Nederland 🏙️
Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving
Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland 🇳🇱
Type aanbestedende dienst: Regionale of plaatselijke instantie
Naam aanbestedende dienst: Gemeente Vlaardingen
Postadres: Westnieuwland 6
Postcode: 3131 VX
Poststad: Vlaardingen
Contact
Internetadres: http://www.vlaardingen.nl 🌏
E-mail: peter.bender@vlaardingen.nl 📧
Telefoon: +31 102484392 📞
URL van de documenten: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f9b73829841321be74113469a9d3b283 🌏
URL voor deelname: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f9b73829841321be74113469a9d3b283 🌏
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2021-03-31 📅
Indieningstermijn: 2021-05-12 📅
Publicatiedatum: 2021-04-02 📅
Startdatum: 2021-09-01 📅
Einddatum: 2023-08-31 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2021/S 065-166857
PB-S nummer: 65
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Benaming van het perceel: Parkeerhandhaving
Perceelnummer: 1
Korte beschrijving:
Beschrijving van de verlengingen: Aantal mogelijke verlengingen: 3 x 1 jaar
Beschrijving van de opties:
Benaming van het perceel: Geldstromen
Perceelnummer: 2
Korte beschrijving:
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Vlaardingen
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen:
Economische en financiële draagkracht:
Procedure
Rechtsgrondslag: 32014L0024
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 12:00
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Geldigheidsduur van de inschrijving: 3 maanden
Datum opening inschrijvingen: 2021-05-12 📅
Tijdstip van opening inschrijvingen: 13:00
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Handhaving gereguleerd parkeren
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Invordering naheffingsaanslagen
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Afhandeling bezwaarschriften
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Proces Wielklem en wegslepen
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Kwaliteitscriterium (naam): Rapportage
Prijs (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Geldinzameling parkeerautomaten
Kwaliteitscriterium (weging): 35
30
Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 6116978
Contact
Contactpunt: Peter Bender
Adres van het kopersprofiel: http://www.vlaardingen.nl 🌏
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f9b73829841321be74113469a9d3b283 🌏
Naam aanbestedende dienst: Bestek kunt na registratie, kostenloos downloaden bij de onderhavige publicatie op www.tenderned.nl (onder aanbestedingsdocumenten)
Contactpunt: Gemeente Vlaardingen
Telefoon: +31 102484000 📞
E-mail: inkoop@vlaardingen.nl 📧
Naam aanbestedende dienst: TenderNed
Contactpunt: In het kader van volledig digitaal aanbesteden kunnen inschrijvingen alleen worden ingediend via Tenderned
Internetadres: http://www.tenderned.nl 🌏
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Postadres: Wilhelminaplein 100-125
Poststad: Rotterdam
Postcode: 3072 AK
Land: Nederland 🇳🇱
Telefoon: +31 883626000 📞
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl 📧
Internetadres: http://www.rechtspraak.nl 🌏
Bron: OJS 2021/S 065-166857 (2021-03-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Diensten voor stortplaats
Referentienummer: BI.2020.593
Korte beschrijving:
Dit Aanbestedingsdocument heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het parkeerbeheer en met één opdrachtnemer voor de geldstromen binnen de gemeente Vlaardingen. Het is mogelijk dat één opdrachtnemer voor beide percelen inschrijft.
Toon meer
Originele taal: Nederlands 🗣️
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Diensten voor stortplaats 📦
Aanvullende CPV-code: Diensten voor stortplaats 📦
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Nederland 🏙️
Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving
Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland 🇳🇱
Type aanbestedende dienst: Regionale of plaatselijke instantie
Naam aanbestedende dienst: Gemeente Vlaardingen
Postadres: Westnieuwland 6
Postcode: 3131 VX
Poststad: Vlaardingen
Contact
Internetadres: http://www.vlaardingen.nl 🌏
E-mail: peter.bender@vlaardingen.nl 📧
Telefoon: +31 102484392 📞
URL van de documenten: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f9b73829841321be74113469a9d3b283 🌏
URL voor deelname: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f9b73829841321be74113469a9d3b283 🌏
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2021-03-31 📅
Indieningstermijn: 2021-05-12 📅
Publicatiedatum: 2021-04-02 📅
Startdatum: 2021-09-01 📅
Einddatum: 2023-08-31 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2021/S 065-166857
PB-S nummer: 65
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Benaming van het perceel: Parkeerhandhaving
Perceelnummer: 1
Korte beschrijving:
In het centrum en aangrenzende stadswijken van gemeente Vlaardingen geldt betaald parkeren. Het betreft parkeerhandhaving en de daaruit volgende processen invordering van Naheffingen, toepassen wielklem en bezwaar/beroepsafhandeling inclusief de aansturing hiervan. Tevens wordt inzet gevraagd voor het Team Toezicht en Handhaving en verzorgt Opdrachtnemer het eerste lijn beheer en onderhoud aan de Parkeerautomaten.
Toon meer
Beschrijving van de opties:
Er zal een Overeenkomst worden afgesloten met 1 Opdrachtnemer per perceel voor een periode van 2 jaar met een optie om nog eens driemaal één jaar te verlengen. Indien de Overeenkomst na 2 jaar niet wordt verlengd, is de Aanbestedende dienst niet verplicht de reden hiervan kenbaar te maken.
Toon meer
Perceelnummer: 2
Korte beschrijving:
In het centrum en aangrenzende stadswijken van gemeente Vlaardingen geldt betaald parkeren. Dit Programma van Eisen en wensen (PvE) heeft op hoofdlijn betrekking op de geldinzameling van parkeergelden, zowel chartaal geld afkomstig uit de parkeerautomaten, pintransacties uit de parkeerautomaten maar ook alle mobiele transacties via providers worden gecollecteerd, gecontroleerd en doorgestort
Toon meer
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Vlaardingen
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen:
— Geen crimineel verleden,
— Inschrijving Kamer van Koophandel,
— Uniform Europees Aanbestedingsdocument
— Verzekering,
— Social return
Procedure
Rechtsgrondslag: 32014L0024
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 12:00
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Geldigheidsduur van de inschrijving: 3 maanden
Datum opening inschrijvingen: 2021-05-12 📅
Tijdstip van opening inschrijvingen: 13:00
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Handhaving gereguleerd parkeren
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Invordering naheffingsaanslagen
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Afhandeling bezwaarschriften
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Proces Wielklem en wegslepen
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Kwaliteitscriterium (naam): Rapportage
Prijs (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Geldinzameling parkeerautomaten
Kwaliteitscriterium (weging): 35
30
Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 6116978
Contact
Contactpunt: Peter Bender
Adres van het kopersprofiel: http://www.vlaardingen.nl 🌏
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f9b73829841321be74113469a9d3b283 🌏
Naam aanbestedende dienst: Bestek kunt na registratie, kostenloos downloaden bij de onderhavige publicatie op www.tenderned.nl (onder aanbestedingsdocumenten)
Contactpunt: Gemeente Vlaardingen
Telefoon: +31 102484000 📞
E-mail: inkoop@vlaardingen.nl 📧
Naam aanbestedende dienst: TenderNed
Contactpunt: In het kader van volledig digitaal aanbesteden kunnen inschrijvingen alleen worden ingediend via Tenderned
Internetadres: http://www.tenderned.nl 🌏
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Postadres: Wilhelminaplein 100-125
Poststad: Rotterdam
Postcode: 3072 AK
Land: Nederland 🇳🇱
Telefoon: +31 883626000 📞
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl 📧
Internetadres: http://www.rechtspraak.nl 🌏
Bron: OJS 2021/S 065-166857 (2021-03-31)
Aanvullende inlichtingen (2021-04-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Aanvullende inlichtingen
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2021-04-29 📅
Indieningstermijn: 2021-05-14 📅
Publicatiedatum: 2021-05-04 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2021/S 086-223393
Verwijst naar aankondiging: 2021/S 065-166857
PB-S nummer: 86
Bron: OJS 2021/S 086-223393 (2021-04-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Dit aanbestedingsdocument heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor het parkeerbeheer en met één opdrachtnemer voor de geldstromen binnen de gemeente Vlaardingen. Het is mogelijk dat één opdrachtnemer voor beide percelen inschrijft.
Toon meer
Documenttype: Aanvullende inlichtingen
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2021-04-29 📅
Indieningstermijn: 2021-05-14 📅
Publicatiedatum: 2021-05-04 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2021/S 086-223393
Verwijst naar aankondiging: 2021/S 065-166857
PB-S nummer: 86
Bron: OJS 2021/S 086-223393 (2021-04-29)
Award Aankondiging (2022-01-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de aanbesteding: 2337632.0 EUR 💰
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging
Procedure
Type bod: Niet van toepassing
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2022-01-07 📅
Publicatiedatum: 2022-01-12 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2022/S 008-016113
PB-S nummer: 8
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Beschrijving van de opties:
Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2021-09-01 📅
Naam: P1 On Street Management B.V.
Nationaal registratienummer: 30142723
Postadres: Benoordenhoutseweg 46
Poststad: 's-gravenhage
Postcode: 2596 BC
Land: Nederland 🇳🇱
Telefoon: +31 703705070 📞
E-mail: info@p1.nl 📧
Internetadres: http://www.p1.nl 🌏
Totale waarde van de aanbesteding: 1168816.0 EUR 💰
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
2
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Postadres: wilhelminaplein 100-125
Bron: OJS 2022/S 008-016113 (2022-01-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de aanbesteding: 2337632.0 EUR 💰
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging
Procedure
Type bod: Niet van toepassing
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2022-01-07 📅
Publicatiedatum: 2022-01-12 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2022/S 008-016113
PB-S nummer: 8
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
In het centrum en aangrenzende stadswijken van gemeente Vlaardingen geldt betaald parkeren. Het betreft parkeerhandhaving en de daaruit volgende processen invordering van Naheffingen, toepassen wielklem en bezwaar/beroepsafhandeling inclusief de aansturing hiervan. Tevens wordt inzet gevraagd voor het Team Toezicht en Handhaving en verzorgt Opdrachtnemer het eerste lijn beheer en onderhoud aan de Parkeerautomaten.
Toon meer
Er zal een Overeenkomst worden afgesloten met 1 Opdrachtnemer per perceel voor een periode van 2 jaar met een optie om nog eens driemaal één jaar te verlengen. Indien de Overeenkomst na 2 jaar niet wordt verlengd, is de Aanbestedende dienst niet verplicht de reden hiervan kenbaar te maken.
Toon meer
Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2021-09-01 📅
Naam: P1 On Street Management B.V.
Nationaal registratienummer: 30142723
Postadres: Benoordenhoutseweg 46
Poststad: 's-gravenhage
Postcode: 2596 BC
Land: Nederland 🇳🇱
Telefoon: +31 703705070 📞
E-mail: info@p1.nl 📧
Internetadres: http://www.p1.nl 🌏
Totale waarde van de aanbesteding: 1168816.0 EUR 💰
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
2
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Postadres: wilhelminaplein 100-125
Bron: OJS 2022/S 008-016113 (2022-01-07)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten (>20 nieuwe aankopen)