Drain- en/of slootwaterbemonstering

IUC-RIVM

De opdracht betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM). De aanbesteding is in drie percelen verdeeld. Gegadigden kunnen zich inschrijven voor één of meerdere percelen, waarbij elk perceel aan één Inschrijver wordt gegund.
Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van één of meerdere Raamovereenkomsten (één per perceel) met een contractperiode van 1.8.2021 t/m 30.9.2021, met drie maal een optie tot verlengen van één jaar. Alle drie de percelen kunnen aan één Inschrijver gegund worden. Indien er meerdere percelen aan één partij gegund worden, zal er per perceel één Raamovereenkomst opgesteld worden.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2021-05-26. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2021-04-12.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2021-04-12 Aankondiging van een opdracht
2021-08-23 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2021-04-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM). De aanbesteding is in drie percelen verdeeld. Gegadigden kunnen zich inschrijven voor één of meerdere percelen, waarbij elk perceel aan één Inschrijver wordt gegund. Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van één of meerdere Raamovereenkomsten (één per perceel) met een contractperiode van 1.8.2021 t/m 30.9.2021, met drie maal een optie tot verlengen van één jaar. Alle drie de percelen kunnen aan één Inschrijver gegund worden. Indien er meerdere percelen aan één partij gegund worden, zal er per perceel één Raamovereenkomst opgesteld worden.
Toon meer
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands 🗣️
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu 📦
Aanvullende CPV-code: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu 📦
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Nederland 🏙️

Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving

Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland 🇳🇱
Type aanbestedende dienst: Nationaal of federaal agentschap/bureau
Naam aanbestedende dienst: Iuc-rivm
Postadres: Postbus 1
Postcode: 3720 BA
Poststad: Bilthoven
Contact
Internetadres: http://www.rivm.nl 🌏
E-mail: annemieke.oostveen@rivm.nl 📧
Telefoon: +31 651337319 📞
URL van de documenten: https://platform.negometrix.com/PublishedTenders.aspx?tenderid=174310 🌏

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2021-04-12 📅
Indieningstermijn: 2021-05-26 📅
Publicatiedatum: 2021-04-16 📅
Startdatum: 2021-08-01 📅
Einddatum: 2022-09-30 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2021/S 074-188348
PB-S nummer: 74

Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM). De aanbesteding is in drie percelen verdeeld. Gegadigden kunnen zich inschrijven voor één of meerdere percelen, waarbij elk perceel aan één Inschrijver wordt gegund.
Toon meer
Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van één of meerdere Raamovereenkomsten (één per perceel) met een contractperiode van 1.8.2021 t/m 30.9.2021, met drie maal een optie tot verlengen van één jaar. Alle drie de percelen kunnen aan één Inschrijver gegund worden. Indien er meerdere percelen aan één partij gegund worden, zal er per perceel één Raamovereenkomst opgesteld worden.
Toon meer
Benaming van het perceel: Perceel 1: cluster Noord
Perceelnummer: 1
Korte beschrijving:
Perceel 1 betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM) voor cluster noord. Dit betreft de provincies Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel.
Toon meer
Gegadigden kunnen zich inschrijven voor alleen dit perceel of voor meerdere percelen, waarbij elk perceel aan één inschrijver wordt gegund.
De omvang van cluster noord is in het Beschrijvend document beschreven.
Het Programma van Eisen (PvE) waar de vragen in dit perceel op zijn gebaseerd is beschikbaar gesteld bij vraag 4.1.1 van de hoofdtender.
Beschrijving van de opties:
De Raamovereenkomst bevat drie opties tot verlenging van één jaar tot en met 30.9.2025. De Opdrachtgever geeft voor het verstrijken van de contractperiode aan of van een verlengingsoptie gebruik wordt gemaakt.
Benaming van het perceel: Perceel 2: cluster Midden
Perceelnummer: 2
Korte beschrijving:
Perceel 2 betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM) voor cluster midden. Dit betreft de provincies Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland en Zuid-Holland.
Toon meer
De omvang van cluster midden is in het Beschrijvend document beschreven.
Benaming van het perceel: Perceel 3: cluster Zuid
Perceelnummer: 3
Korte beschrijving:
Perceel 3 betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM) voor cluster zuid. Dit betreft de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg.
De omvang van cluster zuid is in het Beschrijvend document beschreven.

Procedure
Rechtsgrondslag: 32014L0024
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 10:00
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Geldigheidsduur van de inschrijving: 4 maanden
Datum opening inschrijvingen: 2021-05-26 📅
Tijdstip van opening inschrijvingen: 10:00

Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 30276683
Contact
Contactpunt: Annemieke Oostveen
Adres van het kopersprofiel: https://platform.negometrix.com/PublishedTenders.aspx?tenderid=174310 🌏
Documenten URL: https://platform.negometrix.com/PublishedTenders.aspx?tenderid=174310 🌏

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Poststad: Den Haag
Land: Nederland 🇳🇱
Bron: OJS 2021/S 074-188348 (2021-04-12)
Award Aankondiging (2021-08-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM). De aanbesteding is in drie percelen verdeeld. Gegadigden kunnen zich inschrijven voor één of meerdere percelen, waarbij elk perceel aan één Inschrijver wordt gegund. Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van één of meerdere Raamovereenkomsten (één per perceel) met een contractperiode van 1 augustus 2021 t/m 30 september 2021, met drie maal een optie tot verlengen van één jaar. Alle drie de percelen kunnen aan één Inschrijver gegund worden. Indien er meerdere percelen aan één partij gegund worden, zal er per perceel één Raamovereenkomst opgesteld worden.
Toon meer
Totale waarde van de aanbesteding: 0.01 EUR 💰
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging

Procedure
Type bod: Niet van toepassing

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2021-08-23 📅
Publicatiedatum: 2021-08-27 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2021/S 166-435689
Verwijst naar aankondiging: 2021/S 074-188348
PB-S nummer: 166

Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM). De aanbesteding is in drie percelen verdeeld. Gegadigden kunnen zich inschrijven voor één of meerdere percelen, waarbij elk perceel aan één Inschrijver wordt gegund.
Toon meer
Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van één of meerdere Raamovereenkomsten (één per perceel) met een contractperiode van 1 augustus 2021 t/m 30 september 2021, met drie maal een optie tot verlengen van één jaar. Alle drie de percelen kunnen aan één Inschrijver gegund worden. Indien er meerdere percelen aan één partij gegund worden, zal er per perceel één Raamovereenkomst opgesteld worden.
Toon meer
Perceel 1 betreft het verzamelen van drain-  en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM) voor cluster noord. Dit betreft de provincies Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel.
Toon meer
Beschrijving van de opties:
De Raamovereenkomst bevat drie opties tot verlenging van één jaar tot en met 30 september 2025. De Opdrachtgever geeft voor het verstrijken van de contractperiode aan of van een verlengingsoptie gebruik wordt gemaakt.
Benaming van het perceel: Perceel 2: Cluster Midden
Korte beschrijving:
Perceel 2 betreft het verzamelen van drain-  en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM) voor cluster midden. Dit betreft de provincies Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland en Zuid-Holland.
Toon meer
Benaming van het perceel: Perceel 3: Cluster Zuid
Korte beschrijving:
Perceel 3 betreft het verzamelen van drain-  en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet Effecten Mestbeleid (LMM) voor cluster zuid. Dit betreft de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg.

Procedure
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 55
Kwaliteitscriterium (naam): Risicomanagementdossier
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs (weging): 30

Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2021-06-25 📅
Naam: Kiwa VERIN B.V.
Nationaal registratienummer: 30182714
Poststad: Nieuwegein
Land: Nederland 🇳🇱
Totale waarde van de aanbesteding: 0.01 EUR 💰
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
5
4
Bron: OJS 2021/S 166-435689 (2021-08-23)