Sanitaire containers ten behoeve van basisaccommodatie
Ministerie van Defensie
De aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit voor het indienen van een inschrijving voor de levering in totaal 48 sanitaire containers die als volgt zijn verdeeld:
โ 4 sanitaire containers minder validen,
โ 20 douchecontainers:
โโ 16 reguliere douchecontainers,
โโ 4 douchecontainers met babyvoorziening.
โ 24 toiletcontainers:
โโ 8 toilet containers mannen,
โโ 16 toilet containers vrouwen met baby verschoontafel.
Uw inschrijving zal worden beoordeeld op basis van de voorwaarden zoals gesteld in deze uitnodiging tot inschrijving, waarbij gebruik wordt gemaakt van de openbare procedure conform de Aanbestedingswet. Let op: deze aanbesteding is eerder gepubliceerd op 28.1.2019. De programma's van eisen bij de huidige aanbesteding zijn een aangepaste versie. Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op: https://support.negometrix.com/nl/support/home
De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2020-01-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2019-12-05.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Aanhangwagens, opleggers en mobiele containers โบ Mobiele containers voor bijzondere doeleinden
- โข Artikelen voor badkamer en keuken โบ Sanitair
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2019-12-05 | Aankondiging van een opdracht |
| 2020-12-10 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Mobiele containers voor bijzondere doeleinden
Referentienummer: 17097220
Korte beschrijving:
Originele taal: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Leveringen
Regelgeving: Europese Unie
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Mobiele containers voor bijzondere doeleinden ๐ฆ
Aanvullende CPV-code: Sanitair ๐ฆ
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Nederland ๐๏ธ
Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving
Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Type aanbestedende dienst: Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Naam aanbestedende dienst: Ministerie van Defensie
Postadres: Kalvermarkt 32
Postcode: 2511 CB
Poststad: Den Haag
Contact
Internetadres: http://www.defensie.nl ๐
E-mail: j.bouw.01@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31 610953018 ๐
URL van de documenten: https://platform.negometrix.com/PublishedTenders.aspx?tenderid=138133 ๐
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2019-12-05 ๐
Indieningstermijn: 2020-01-23 ๐
Publicatiedatum: 2019-12-10 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2019/S 238-583191
PB-S nummer: 238
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Stroe
Procedure
Rechtsgrondslag: 32014L0024
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 14:00
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Engels ๐ฃ๏ธ
Nederlands ๐ฃ๏ธ
Geldigheidsduur van de inschrijving: 4 maanden
Datum opening inschrijvingen: 2020-01-23 ๐
Tijdstip van opening inschrijvingen: 14:15
Plaats: Utrecht
Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 27370985
Contact
Contactpunt: J. Bouw
Adres van het kopersprofiel: https://platform.negometrix.com/PublishedTenders.aspx?tenderid=138133 ๐
Documenten URL: https://platform.negometrix.com/PublishedTenders.aspx?tenderid=138133 ๐
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Poststad: Den Haag
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Klachtenmeldpunt
Poststad: Utrecht
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Bron: OJS 2019/S 238-583191 (2019-12-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging
Procedure
Type bod: Niet van toepassing
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2020-12-10 ๐
Publicatiedatum: 2020-12-15 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2020/S 244-604272
Verwijst naar aankondiging: 2019/S 238-583191
PB-S nummer: 244
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Stroe.
Procedure
Gunningscriteria
Kostencriterium (naam): Prijs
Kostencriterium (weging): 70
Kostencriterium (naam): Levertijd
Kostencriterium (weging): 30
Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2020-04-07 ๐
Naam: Kรคrcher Futuretech GMBH
Poststad: Schwaikheim
Land: Duitsland ๐ฉ๐ช
Totale waarde van de aanbesteding: 2 590 600 EUR ๐ฐ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Bron: OJS 2020/S 244-604272 (2020-12-10)
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)