Parkeergarage Centraal Arnhem, Bebording, belijning, wayfinding

Gemeente Arnhem

Gemeente Arnhem wil een overeenkomst afsluiten met 1 leverancier voor het aanpassen van de bebording, de belijning, de wayfinding in Parkeergarage Centraal Arnhem.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2018-09-10. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2018-06-28.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2018-06-28 Aankondiging van een opdracht
2018-10-15 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2018-06-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden
Referentienummer: 267659
Korte beschrijving:
Gemeente Arnhem wil een overeenkomst afsluiten met 1 leverancier voor het aanpassen van de bebording, de belijning, de wayfinding in Parkeergarage Centraal Arnhem.
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden ๐Ÿ“ฆ
Aanvullende CPV-code: Wegmeubilair ๐Ÿ“ฆ
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ

Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving

Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Type aanbestedende dienst: Regionale of plaatselijke instantie
Naam aanbestedende dienst: Gemeente Arnhem
Postadres: Eusebiusbuitensingel 53
Postcode: 6828 HZ
Poststad: Arnhem
Contact
Internetadres: http://www.arnhem.nl ๐ŸŒ
E-mail: marianne.hofstede@connectie.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 263777082 ๐Ÿ“ž
URL van de documenten: http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=213701&B= ๐ŸŒ
URL voor deelname: http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=213701&B= ๐ŸŒ

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2018-06-28 ๐Ÿ“…
Indieningstermijn: 2018-09-10 ๐Ÿ“…
Publicatiedatum: 2018-06-29 ๐Ÿ“…
Startdatum: 2018-11-01 ๐Ÿ“…
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2018/S 123-279764
PB-S nummer: 123

Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 EUR ๐Ÿ’ฐ
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Arnhem

Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen: Zie hoofdstuk 3 aanbestedingsdocument.
Economische en financiรซle draagkracht: Zie hoofdstuk 3 aanbestedingsdocument.

Procedure
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 10:00
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Geldigheidsduur van de inschrijving: 2019-03-10 ๐Ÿ“…
Datum opening inschrijvingen: 2018-09-10 ๐Ÿ“…
Tijdstip van opening inschrijvingen: 10:00
Gunningscriteria
Kostencriterium: Prijs
Weging van de kosten: 100

Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 09214908
Contact
Contactpunt: Jan van Alebeek
Adres van het kopersprofiel: https://ctmsolution.eu-supply.com/ctm/Company/CompanyInformation/Index/181174 ๐ŸŒ
Documenten URL: http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=213701&B= ๐ŸŒ

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Poststad: Arnhem
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Bron: OJS 2018/S 123-279764 (2018-06-28)
Award Aankondiging (2018-10-15)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Gemeente Arnhem wil een overeenkomst afsluiten met รฉรฉn leverancier voor het aanpassen van de bebording, de belijning en de wayfinding in parkeergarage centraal Arnhem.
Totale waarde van de aanbesteding: 1 EUR ๐Ÿ’ฐ
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging

Procedure
Type bod: Niet van toepassing

Aanbestedende dienst
Contact
E-mail: aanbesteden@connectie.nl ๐Ÿ“ง

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2018-10-15 ๐Ÿ“…
Publicatiedatum: 2018-10-16 ๐Ÿ“…
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2018/S 199-452480
Verwijst naar aankondiging: 2018/S 123-279764
PB-S nummer: 199

Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Gemeente Arnhem wil een overeenkomst afsluiten met รฉรฉn leverancier voor het aanpassen van de bebording, de belijning, de wayfinding in parkeergarage centraal Arnhem.

Procedure
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 350
Kostencriterium (naam): Prijs
Kostencriterium (weging): 100

Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2018-10-08 ๐Ÿ“…
Naam: All Jobs B.V.
Nationaal registratienummer: N/a
Postadres: T.J. Twijnstralaan 16
Poststad: Uithoorn
Postcode: 1422 ZC
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: allard@alljobs.nl ๐Ÿ“ง
Land: Noord-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Totale waarde van de aanbesteding: 1 EUR ๐Ÿ’ฐ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Bron: OJS 2018/S 199-452480 (2018-10-15)