Glas- en Gevelreiniging

Fontys Hogescholen

Aanbestedende Dienst wil middels deze aanbesteding een overeenkomst sluiten met 2 of 3 Opdrachtnemers voor de uitvoering van Glas- en Gevelreiniging voor al haar gebouwen.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2013-08-30. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2013-06-28.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2013-06-28 Aankondiging van een opdracht
2014-01-15 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2013-06-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Hoeveelheid of omvang: Indicatief 150 000 EUR per jaar
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten ๐Ÿ“ฆ

Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor een of meer percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving

Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Type aanbestedende dienst: Publiekrechtelijke instelling
Naam aanbestedende dienst: Fontys Hogescholen
Postadres: Het Eeuwsel 2
Postcode: 5612 AS
Poststad: Eindhoven
Contact
Internetadres: http://www.fontys.nl/inkoop ๐ŸŒ
E-mail: inkoop@fontys.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 885071444 ๐Ÿ“ž

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2013-06-28 ๐Ÿ“…
Indieningstermijn: 2013-08-30 ๐Ÿ“…
Publicatiedatum: 2013-07-03 ๐Ÿ“…
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2013/S 127-218441
PB-S nummer: 127

Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Aanbestedende Dienst wil middels deze aanbesteding een overeenkomst sluiten met 2 of 3 Opdrachtnemers voor de uitvoering van Glas- en Gevelreiniging voor al haar gebouwen.
Perceelnummer: 1
Benaming van het perceel: Perceel 1 Eindhoven/ Den Bosch
Korte beschrijving: Betreft gebouwen in Eindhoven en Den Bosch
Hoeveelheid of omvang: Betreft 9 gebouwen
Perceelnummer: 2
Benaming van het perceel: Perceel 2 Tilburg
Korte beschrijving: Betreft gebouwen in Tilburg
Hoeveelheid of omvang: Betreft 7 gebouwen
Perceelnummer: 3
Benaming van het perceel: Perceel 3 Venlo/ Sittard
Korte beschrijving: Gebouwen in Venlo en Sittard
Hoeveelheid of omvang: Betreft 3 gebouwen
Beschrijving van de opties:
De duur van de overeenkomst is vier (4) jaar vast met viermaal een optie tot verlenging met รฉรฉn (1) jaar.
Voorlopig tijdschema voor het gebruik van opties: 48 maanden
Aantal mogelijke verlengingen: 4
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zuid-Nederland

Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Uitvoering van de opdracht
Andere bijzondere voorwaarden:
De uniforme Eigen verklaring Inschrijver moet de uniforme Eigen Verklaring invullen orginele stukken inleveren

Procedure
Geldigheidsduur van de inschrijving: 90 dagen
Plaats van opening (plaats): Eindhoven
Gunningscriteria
Criterium: 1. Prijs (50)
2. Kwaliteit (50)
Talen
Taal: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ

Aanbestedende dienst
Contact
Contactpunt: Hans Pulskens
Internetadres: www.fontys.nl/inkoop ๐ŸŒ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง

Referentie
Datums
Startdatum: 2013-10-15 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2017-10-14 ๐Ÿ“…

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank 's Hertogenbosch
Postadres: Postbus 70584
Poststad: 's Hertogenbosch
Postcode: 5201 CZ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 736202020 ๐Ÿ“ž
Internetadres: www.rechtspraak.nl ๐ŸŒ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Bron: OJS 2013/S 127-218441 (2013-06-28)
Award Aankondiging (2014-01-15)
Object
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging

Procedure
Type bod: Niet van toepassing

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2014-01-15 ๐Ÿ“…
Publicatiedatum: 2014-01-17 ๐Ÿ“…
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2014/S 012-017357
Verwijst naar aankondiging: 2013/S 127-218441
PB-S nummer: 12

Object
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zuid-Nederland.

Procedure
Gunningscriteria
Criterium: 1. Prijs Van toepassing op: Perceel nr 3, Perceel nr 1, Perceel nr 2 (50)
2. Kwaliteit Van toepassing op: Perceel nr 3, Perceel nr 1, Perceel nr 2 (50)

Gunning van het contract

1๏ธโƒฃ
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2013-10-04 ๐Ÿ“…
Naam: Bakermans Schoonmaakbedrijf B.V.
Postadres: Alblasstraat 42
Poststad: Eindhoven
Postcode: 5626 BJ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

2๏ธโƒฃ
Naam: DSS โ€“ De Swart Services
Postadres: De Star 15 a
Poststad: Leidschendam
Postcode: 2266 NA

3๏ธโƒฃ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 7
6

Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 391650280
Contact
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
URL van de documenten: https://www.tenderned.nl:443/tenderned-web/aankondiging/detail/samenvatting.xhtml?aankondigingId=28507 ๐ŸŒ

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Bron: OJS 2014/S 012-017357 (2014-01-15)