Kinder- en Jongerenwerk voor de deelgemeente Feijenoord

Gemeente Rotterdam

De aanbesteding betreft drie percelen, perceel 1 Kinderwerk, perceel 2 Inpandig Jongerenwerk en perceel 3 Ambulant Jongerenwerk en Jongerencoaching. In het beschrijvend document wordt deze dienstverlening in het programma van eisen beschreven (zie bijlage 1) en de resultaten die door middel van deze dienstverlening behaald moeten worden (zie bijlage 2).

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2012-06-25. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2012-04-26.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2012-04-26 Aankondiging van een opdracht
2013-03-05 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2012-04-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Diensten voor begeleiding en adviesverlening
Hoeveelheid of omvang: Zie beschrijvend document.
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands 🗣️
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Diensten voor begeleiding en adviesverlening 📦

Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor een of meer percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving

Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland 🇳🇱
Type aanbestedende dienst: Regionale of plaatselijke instantie
Naam aanbestedende dienst: Gemeente Rotterdam
Postadres: 1130
Postcode: 3000 BC
Poststad: Rotterdam
Contact
Internetadres: http://www.rotterdam.nl 🌏
E-mail: s.atminah@rotterdam.nl 📧
Telefoon: +31 102674693 📞

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2012-04-26 📅
Indieningstermijn: 2012-06-25 📅
Publicatiedatum: 2012-05-02 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2012/S 84-138508
PB-S nummer: 84
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document.

Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
De aanbesteding betreft drie percelen, perceel 1 Kinderwerk, perceel 2 Inpandig Jongerenwerk en perceel 3 Ambulant Jongerenwerk en Jongerencoaching. In het beschrijvend document wordt deze dienstverlening in het programma van eisen beschreven (zie bijlage 1) en de resultaten die door middel van deze dienstverlening behaald moeten worden (zie bijlage 2).
Toon meer
Perceelnummer: 1
Benaming van het perceel: Kinderwerk
Korte beschrijving: Zie beschrijvend document.
Aanvullende informatie over percelen: Zie beschrijvend document.
Perceelnummer: 2
Benaming van het perceel: perceel 2 Inpandig Jongerenwerk
Perceelnummer: 3
Benaming van het perceel: Ambulant Jongerenwerk en Jongerencoaching
Beschrijving van de opties:
Voor perceel 1 en 2 is de ingangsdatum van de overeenkomst 1.10.2012 en de overeenkomst eindigt na twee (2) jaar en 3 maanden, zonder dat opzegging vereist is, van rechtswege op 1.1.2015.
De deelgemeente kan de overeenkomst tweemaal verlengen, éénmaal met één (1) jaar en éénmaal met negen (9) maanden. Hierbij geldt dat de overeenkomst van rechtswege zal eindigen na afloop van de desbetreffende verlengingstermijn zonder dat opzegging vereist is.
Toon meer
Voor perceel 3 zal een raamovereenkomst worden afgesloten voor de periode 1.10.2012 tot en met 31.12.2013, zonder dat opzegging vereist is, van rechtswege op 1.1.2014.
De raamovereenkomst kan driemaal worden verlengd, twee maal met één (1) jaar en één maal met negen (9) maanden. Hierbij geldt dat de raamovereenkomst van rechtswege zal eindigen na afloop van de desbetreffende verlengingstermijn zonder dat opzegging vereist is.
Toon meer
Duur: 48 maanden
Referentienummer: 1970711 A0161
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Deelgemeente Feijenoord.

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen: Zie beschrijvend document.
Economische en financiële draagkracht: Zie beschrijvend document.
Minimumeisen: Zie beschrijvend document.
Technische en professionele bekwaamheid: Zie beschrijvend document.
Uitvoering van de opdracht
Vereiste deposito's en garanties: Zie beschrijvend document.
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie beschrijvend document.
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Zie beschrijvend document.

Procedure
Aantal deelnemers aan de raamovereenkomst: 3
Looptijd van de raamovereenkomst in jaren: 4
Geldigheidsduur van de inschrijving: 90 dagen
Datum opening inschrijvingen: 2012-06-25 📅
Plaats van opening: Rotterdam.
Plaats: Rotterdam.
Talen
Taal: Nederlands 🗣️

Aanbestedende dienst
Contact
Contactpunt: Inkoopbureau
mevr. S. Atminah
Naam: De gemeente Rotterdam maakt bij deze aanbesteding gebruik van een digitaal aanbestedingsplatform. Middels het aanklikken van onderstaande link krijgt u direkt toegang tot de aanbestedingsdocumentatie.
URL voor nadere inlichtingen: https://login.commerce-hub.com/index.cfm?fuseAction=__requestBook.description&_kid=0BD60D86-6462 🌏
URL van de documenten: https://login.commerce-hub.com/index.cfm?fuseAction=__requestBook.description&_kid=0BD60D86-6462 🌏
URL voor deelname: https://login.commerce-hub.com/index.cfm?fuseAction=__requestBook.description&_kid=0BD60D86-6462 🌏

Referentie
Identificatoren
Door de aanbestedende dienst toegekend referentienummer: 1970711 A0161

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: zie beschrijvend document
Land: Nederland 🇳🇱
Informatie over termijnen voor beroep: Zie beschrijvend document.
Bron: OJS 2012/S 084-138508 (2012-04-26)
Award Aankondiging (2013-03-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de aanbesteding: 362 500 💰
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname

Procedure
Type bod: Niet van toepassing

Aanbestedende dienst
Identiteit
Postadres: Postbus 1130

Referentie
Datums
Verzenddatum: 2013-03-05 📅
Publicatiedatum: 2013-03-14 📅
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2013/S 052-084705
Verwijst naar aankondiging: 2012/S 84-138508
PB-S nummer: 52
Aanvullende informatie
17,4 % van de dienstverlening ambulant jongerenwerk wordt uitbesteed.

Procedure
Gunningscriteria
Criterium: 1. zie beschrijvend document

Gunning van het contract

1️⃣
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2012-09-12 📅
Naam: Stichting de Twern
Postadres: Postbus 3078
Poststad: Tilburg
Postcode: 5003 DB
Land: Nederland 🇳🇱

2️⃣

3️⃣
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2012-09-04 📅
Naam: Stichting Dock
Postadres: Crooswijksesingel 50-b
Poststad: Rotterdam
Postcode: 3034 CJ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
6
10

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: zie contactgegevens bij afdeling I van deze publicatie
Informatie over termijnen voor beroep: zie beschrijvend document
Bron: OJS 2013/S 052-084705 (2013-03-05)