Camertoezicht Maasboulevard
Gemeente Venlo
De opdracht omvat:
โ levering en installatie van 9 autodome camera's t.b.v. de Maasboulevard en aangrenzende winkelstraten (zie projecteringstekening bijlage 17),
โ levering en installatie van de CCTV en videobeeldregistratie apparatuur (hardware en software) conform aanbieding,
โ levering en installatie van een observatiemanagementsysteem (OMS) in de toezichtruimte van de politie aan het Nolensplein voor 9 nieuwe autodome camera's en 34 bestaande autodome camera's,
โ levering en installatie van de event/incident registratiesoftware incl. bijbehorende rapportage,
โ levering en installatie van transmissieapparatuur en toebehoren,
โ levering kantelmasten en toebehoren,
โ levering en montage van benodigde buizen en bekabeling,
โ software- en hardware aanpassingen c.q. uitbreidingen t.b.v. de toezichtruimte van de politie aan het Nolensplein,
โ grond- en graafwerkwerkzaamheden t.b.v. de plaatsing van de kantelmasten,
โ eenduidig labelen van bekabeling,
โ aansluiting op de 230 Vac/50Hz voorzieningen (Enexis zorgt voor de onbemeterde voedingsaansluiting van 230 Vac/50Hz in de kantelmast),
โ testen van het aangeboden cameratoezichtsysteem,
โ operationeel opleveren en in gebruikstellen van het cameratoezichtsysteem,
โ verzorgen van training voor de gebruikers van het cameratoezichtsysteem,
โ verzorgen van projectie- en revisietekeningen,
โ huur van steiger, hoogwerker of klimmateriaal voor de duur van de werkzaamheden.
De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2011-05-11. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2011-03-24.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Vision ISP
- โข Gemeente Venlo
- โข Bewakingssysteem โบ Veiligheidscamera's
- โข Limburg (NL) โบ Noord-Limburg
| Datum | Document |
|---|---|
| 2011-03-24 | Aankondiging van een opdracht |
| 2011-08-22 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Veiligheidscamera's
Hoeveelheid of omvang: 220 000
Totale waarde van de aanbesteding: 220 000 ๐ฐ
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Leveringen
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Veiligheidscamera's ๐ฆ
Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving
Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Type aanbestedende dienst: Regionale of plaatselijke instantie
Postadres: Garnizoensweg 3
Postcode: 5928 NA
Poststad: Venlo
Contact
Internetadres: http://www.venlo.nl ๐
E-mail: aanbestedingeninkoop@venlo.nl ๐ง
Telefoon: +31 653613846 ๐
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2011-03-24 ๐
Indieningstermijn: 2011-05-11 ๐
Publicatiedatum: 2011-03-29 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2011/S 61-098768
PB-S nummer: 61
Aanvullende informatie
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Duur: 12 maanden
Plaats van uitvoering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Venlo.
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen:
Vereiste deposito's en garanties: Zie de offerteaanvraag.
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie de offerteaanvraag.
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund:
Procedure
Geldigheidsduur van de inschrijving: 90 dagen
Datum opening inschrijvingen: 2011-05-11 ๐
Inlichtingen over gemachtigde personen en openingsprocedure:
Taal: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Aanbestedende dienst
Identiteit
Naam aanbestedende dienst: Gemeente Venlo
Contact
Contactpunt: Aanbesteding en Inkoop
Bonnie Epema
Naam: Bestek en bijlagen zijn uitsluitend te downloaden via www.aanbestedingskalender.nl
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Rechtbank Roermond
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Informatie over termijnen voor beroep: Zie de offerteaanvraag.
Bron: OJS 2011/S 061-098768 (2011-03-24)
Object
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging
Procedure
Type bod: Niet van toepassing
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2011-08-22 ๐
Publicatiedatum: 2011-08-26 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2011/S 163-268452
Verwijst naar aankondiging: 2011/S 61-098768
PB-S nummer: 163
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 206 281 ๐ฐ
296 163 ๐ฐ
206 182 ๐ฐ
Procedure
Gunningscriteria
Criterium: 1. programma van wensen (350)
2. plan van aanpak (250)
3. prijs (400)
Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2011-08-08 ๐
Postadres: Brouwerstraat 22
Poststad: Ridderkerk
Postcode: 2984 AR
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Informatie over termijnen voor beroep: Binnen 15 dagen na datum verzending voornemen gunning.
Bron: OJS 2011/S 163-268452 (2011-08-22)
- Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger (>20 nieuwe aankopen)