20-2026 Raamovereenkomst klein en groot onderhoud bomen (3 percelen)
Gemeente Groningen, Afdeling Stadsingenieurs
Klein en groot onderhoud aan bomen, opgedeeld in 3 percelen: 1) Snoeien van bomen 2) Kappen en planten van bomen 3) Calamiteiten bomen Zie RAW-raamovereenkomst
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie? Wat?- โข Diensten in verband met houtwinning โบ Onderhouden van bomen
- โข Diensten in verband met houtwinning โบ Rooien van bomen
- โข Tuinbouwdiensten โบ Beplanten en onderhouden van groengebieden
- โข Tuinbouwdiensten โบ Snoeien van bomen en heggen
- โข Nederland
- โข Overig Groningen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 20-2026 Raamovereenkomst klein en groot onderhoud bomen (3 percelen)
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Snoeien bomen
Beschrijving van de aanbesteding: Snoeien van bomen Zie RAW-raamovereenkomst
Producten/diensten: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij ๐ฆ
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Kappen en planten bomen
Beschrijving van de aanbesteding: Kappen en planten van bomen Zie RAW-raamovereenkomst
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Calamiteiten bomen
Beschrijving van de aanbesteding: Calamiteiten bij bomen Zie RAW-raamovereenkomst
Producten/diensten: Tuinbouwdiensten ๐ฆ
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 91 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 10
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Groningen, Afdeling Stadsingenieurs
Nationaal registratienummer:
Postadres: Gedempte Zuiderdiep 98
Postcode: 9711 HL
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Leonie Brul
E-mail: leonie.brul@groningen.nl ๐ง
Telefoon: +31 0629638597 ๐
URL: http://www.groningen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438386 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438386 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-609386 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 20-2026 Raamovereenkomst klein en groot onderhoud bomen (3 percelen)
Referentienummer:
20-2026
Korte beschrijving:
Klein en groot onderhoud aan bomen, opgedeeld in 3 percelen:
1) Snoeien van bomen
2) Kappen en planten van bomen
3) Calamiteiten bomen Zie RAW-raamovereenkomst
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Snoeien bomen
Beschrijving van de aanbesteding: Snoeien van bomen Zie RAW-raamovereenkomst
Producten/diensten: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij ๐ฆ
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De opdrachtgever heeft het recht om twee (2) keer รฉรฉn (1) optiejaar te nemen (de overeenkomst met รฉรฉn jaar/52 weken te verlengen).
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaren. De overeenkomst gaat in op 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2028.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Kappen en planten bomen
Beschrijving van de aanbesteding: Kappen en planten van bomen Zie RAW-raamovereenkomst
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Calamiteiten bomen
Beschrijving van de aanbesteding: Calamiteiten bij bomen Zie RAW-raamovereenkomst
Producten/diensten: Tuinbouwdiensten ๐ฆ
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 91 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 10
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Groningen, Afdeling Stadsingenieurs
Nationaal registratienummer:
23670183
Postadres: Gedempte Zuiderdiep 98
Postcode: 9711 HL
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Leonie Brul
E-mail: leonie.brul@groningen.nl ๐ง
Telefoon: +31 0629638597 ๐
URL: http://www.groningen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438386 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438386 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-609386 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)