1-L-0040524-26 Leveren van diverse soorten zand
Gemeente Rotterdam
Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van diverse soorten zand per perceel ten behoeve van werken voor de gemeente Rotterdam
DeadlineDeadline 2026-10-08
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 1-L-0040524-26 Leveren van diverse soorten zand
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Zand ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Linker Maasoever (Zuid)
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐
Einddatum: 2027-11-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3 maal 1 jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Rechter Maasoever (Noord)
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een waarborg is vereist โ
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Zie Beschrijvend Document.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie Beschrijvend Document.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Coolsingel 40
Postcode: 3011AD
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: G.J.F. van der Leeden
E-mail: gjf.vanderleeden@rotterdam.nl ๐ง
Telefoon: +31100000000 ๐
URL: https://www.rotterdam.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1315 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/223213 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/223213 ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
ID van het document van de arbeidswetgeving:
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminaplein 125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883626000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Rotterdam ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie Beschrijvend Document.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585094 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 1-L-0040524-26 Leveren van diverse soorten zand
Referentienummer:
7369a506-e3a5-4cc2-8b2d-4b9e290031c7
Korte beschrijving:
Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van diverse soorten zand per perceel ten behoeve van werken voor de gemeente Rotterdam
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Zand ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
a5e2884e-2a54-4315-bbe1-d1e1037b0f14
Titel: Linker Maasoever (Zuid)
Beschrijving van de aanbesteding:
Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van zand per perceel ten behoeve van de gemeente Rotterdam.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐
Einddatum: 2027-11-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3 maal 1 jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
dfd0a085-4420-4851-81c7-c2251164ea46
Titel: Rechter Maasoever (Noord)
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een waarborg is vereist โ
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Zie Beschrijvend Document.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie Beschrijvend Document.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rotterdam
Nationaal registratienummer:
24483298
Postadres: Coolsingel 40
Postcode: 3011AD
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: G.J.F. van der Leeden
E-mail: gjf.vanderleeden@rotterdam.nl ๐ง
Telefoon: +31100000000 ๐
URL: https://www.rotterdam.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1315 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/223213 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/223213 ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
ID van het document van de arbeidswetgeving:
EmplDocID1
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
82947740
Postadres: Wilhelminaplein 125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883626000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Rotterdam ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie Beschrijvend Document.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585094 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Mijnbouw, basismetalen en aanverwante producten (2 nieuwe aankopen)